Оставьте ваши контактные данные
Наш менеджер свяжется с вами в самое ближайшее время
Согласен(-на) на обработку личных данных
 
Записатися на разове пробне заняття
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Оберіть заняття
Згоден (на) на обробку персональних даних
Записатися на заняття
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами в самий найближчий час
Оберіть комплекс занять
Згоден (на) на обробку персональних даних
Театральна студія
«Давай, я буду метелик, а ти - паровоз?» ... Потреба зображати когось і інсценувати різні ситуації з'являється у дітей дуже рано. З віком вона змінюється, але не зникає - і людині 6-8 років життєво необхідно показати батькам сценку, тільки що придуману разом з друзями, а в десять років буде цікаво на заняттях в драмгуртку. Чому це важливо і чим театр корисний для розвитку?

Ще раніше, ніж малюк захоче опинитися в центрі уваги, він наслідує того, що бачить - щоб краще зрозуміти. Втім, можливість показати себе також дуже важлива: привернути увагу, «під прикриттям» ролі висловити свої власні переживання та емоційні потреби. Нарешті, граючи роль, можна у власних очах придбати нові цінні якості - або впоратися з тими, що заважає у житті.

Театральна студія «Сімба» проводить набір в групи до 10 осіб.
Заняття проходять 3 рази на тиждень по 50 хв.
  • Діти віком 5 - 7 років з 12.00 (Заняття проходять в залі або в спеціально обладнаному класі)
  • Діти віком 4-5 років з 12.30 (Заняття проходять в спеціально обладнаному класі)
Хореографія, сучасні танці
Мета: навчити дитину відчувати своє тіло, висловлювати почуття за допомогою рухів; допомогти дитині стати менш скутим і сором'язливим.

Дитяча хореографія розвиває не тільки фізичні здібності молодого організму, але і вибудовує творчі основи особистості: поєднання музики, рухів і драматичного мистецтва виробляє художній смак дитини, а також сприяє розвитку його загальної культури та інтелекту.

Органічне поєднання руху, музики, гри формує атмосферу позитивних емоцій, які в свою чергу розкріпачують дитину, роблять її поведінку природньою і красивою.

Всі батьки хотіли б бачити своє чадо щасливим, що гармонійно розвивається, а головне, здоровим. Лікарі та педагоги всього світу сходяться в тому, що оптимальним вирішенням цього триєдиного завдання є танці для дітей.

Помічено, що дошкільнята і школярі, які відвідують дитячі танцювальні школи, обганяють в розвитоку своїх однолітків, які не займаються дитячою хореографією.
Динамічне читання
У школі не вчать читати - в школі вимагають читання! Саме тому, здебільшого, діти не люблять читати. Набагато простіше сприймати візуальну інформацію з телефонів, планшетів, комп'ютерів.

Наше завдання на курсі через читання, з підтримкою батьків, показати дитині, що для нього читання може стати захоплюючим і зовсім не таким складним.

А оскільки читання - то основа всіх шкільних предметів - навик грамотного і динамічного читання безпосередньо впливає на загальну успішність дитини.

Курс для дітей - це, в першу чергу, вирівнювання читання, прискорення процесу розуміння і засвоєння інформації, переказ прочитаного і розвиток навички роботи з текстом та інформацією.

Ми ставимо перед собою найважливіше завдання - показати дитині, що вчитися - це цікаво, весело і просто!

Пріоритетом залишається збільшення швидкості читання і розуміння прочитаного, а доповнення у вигляді цікавих і незвичайних завдань на концентрацію уваги і розвиток пам'яті дають прекрасний ефект - дитина читає і відтворює інформацію легше, швидше і з задоволенням.
Считалочка (логічна математика)
Через систему захоплюючих ігор та вправ діти навчаться вирішенню завдань і усного рахунку, вивчать геометричні фігури і тіла.

Особлива увага приділяється розвитку логіки у дітей. Рішення логічних задач допоможе їм навчитися порівнювати і аналізувати, а також зіставляти отримані знання.

Поглиблений курс математики допоможе розвитку логічного мислення, пам'яті, сприйняття і підготує дитину до наступного етапу - успішного шкільного навчання.

У програму занять з математики входить наступне:
  • вивчення цифр і чисел;
  • навчання ведення прямого і зворотного рахунку;
  • вивчення різних геометричних фігур і тіл;
  • вивчення складу числа;
  • рішення арифметичних прикладів і завдань;
  • рішення логічних задач
  • розвиток уваги, пам'яті і багато іншого.
Курс математики для дітей проводиться у вигляді навчально-ігрових завдань, в процесі яких діти отримують наочний приклад використання знань, отриманих на заняттях, в практиці.

Наші професійні педагоги використовують тільки перевірені методики викладання навчального матеріалу, що дозволяють дитині з легкістю запам'ятовувати потрібну інформацію і використовувати її для вирішення практичних життєвих завдань.
Клуб англійської мови
Клуб англійської мови для дітей віком від 4 років до 10 років.
Оксфордська методика адаптована для дошкільнят з 2.6 років.
Новатарская розробка нашого педагога.
Перш за все - комунікація, словниковий запас, спілкування, ігри і пісеньки англійською, діалоги між собою.
Клуб-це ігрові заняття для поглибленого вивчення мови.
Вартість комплексних занять
* Вартість абонемента уточнюйте кількість занять
Всі ціни вказані в національній валюті (грн). Точний розклад і наявність місць в групах уточнюйте по телефону (094) 997-11-27
Made on
Tilda