КЛУБ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Записатися на заняття
Заняття в Ігровій формі, за методикою "PEARSON Longman" + авторські розробки!
  • поповнити словниковий запас
  • навчитися ввічливій лексиці
  • сприймати та розуміти мову вчителя
  • навчитися діалогам / розмовної мови
  • аудіювання-казок / пісень
Згоден(-на) на обробку персональних даних
Що ми вивчаємо?
4 - 5 років
Проводяться захоплюючі заняття з англійської мови для дітей 4-5 років. За основу програми взято методику "PEARSON Longman" + авторські розробки.

У програму входить як активна лексика, і пасивна. У деяких темах вчимося вступати у короткі діалоги. На цьому рівні ми поповнюємо словниковий запас, що стане ідеальною платформою для переходу на наступний рівень.

Найголовніше, всі уроки проводяться в атмосфері радості з різними захоплюючими завданнями в ігровій формі. І оскільки гра - це "природна стихія" для дітей, таким чином, саме навчання залишається для дітей "прикрито" іграми, піснями, казками, відео історіями і т.д.
5 - 6 років
Проводяться захоплюючі заняття з англійської мови для дітей 5 - 6 років. За основу програми взято методику "Oxford University Press" + авторські розробки.

На цьому рівні ми вивчаємо велику кількість слів і також успішно складаємо з цими словами діалоги (питання - відповідь). Крім того, з певного рівня, відповідь супроводжується пропозицією у друкованому вигляді, яку діти складають самостійно.

Звідси бачимо, що на цьому рівні діти навчаються читання. Таким чином, вже на цьому рівні активно тренуються навички читання, говоріння, аудіювання (писання – мінімум). Усі завдання мають цікаву основу.
6 - 7 років
Проводяться захоплюючі заняття з англійської мови для дітей 6 - 7 років. За основу програми взято методику "Oxford University Press" + авторські розробки. На цьому рівні ми вивчаємо велику кількість слів і також успішно складаємо з цими словами діалоги.

На цьому рівні активно тренуються всі чотири основні мовні навички: читання, говоріння, аудіювання, письмо. Завдання супроводжуються аудіо/відео матеріалами.

Також всі завдання побудовані так, щоб сформувати у дитини власну особисту мотивацію до вивчення англійської мови.
7 - 8 років / 8 - 9 років
Проводяться захоплюючі заняття з англійської мови для дітей 7 - 8 років. За основу програми взято методику "Oxford University Press" + авторські розробки. Цей рівень передбачає вміння читати, писати та мати певний словниковий запас. Але також розглядається рівень для початківців (цього віку) за набором групи, в інший час.

На цьому рівні ми вивчаємо велику кількість слів і також успішно складаємо з цими словами діалоги. На цьому рівні активно тренуються всі чотири основні мовні навички: читання, говоріння, аудіювання, письмо. Завдання супроводжуються аудіо/відео матеріалами.

Також всі завдання побудовані так, щоб сформувати у дитини власну особисту мотивацію до вивчення англійської мови.
В нас є укриття - це цокольний поверх, де є-м'які напольні крісла, дівани, запас води,печива.
Пожежна та охоронна сігналізація.
Made on
Tilda