Центр виховання та творчості дітей

Дитячий центр "Сімба" допомагає вихованцям розвивати свої таланти та відкривати довколишній світ у дружній та люблячій атмосфері.

index_page_image

Чому ми

Кваліфіковані викладачі

В дитячому центрі "Сімба" працюють професіонали своєї справи. Адже насправді кожен доповнює один одного для максимально різносторонього розвитку Вашого малюка.

Розвиваючі та творчі програми

З нами малюки вчаться не тільки необхідних знань для подальшого вступу до школи, а й розкриття своїх творчих здібностей.

Група продовженого дня

Ваш малюк робить перші кроки у доросле життя, і від того, наскільки правильними вони будуть, багато в чому залежить його майбутнє. У дитячому центрі «Сімба», наші вихованці набувають навичок, які їм дуже знадобляться в подальшому житті.

Діти в «Сімбі» навчаються новому в ігровій формі. Яскраві моменти, перші друзі і вчителі - ми намагаємося створити якомога більше таких приємних вражень. І хочемо ними поділитися з вами.

Відгуки

Аня Луканюк

Хочу сказати величезне дякую всьому колективу "Сімби" за вашу роботу, вірніше ваше ставлення до роботи! Тут працюють найкращі вчителі, які просто творять дива. Каміллка завжди приходить додому в чудовому настрої, тому що у вас завжди цікаво і весело!!!

Сергій Лідінг

Чудова атмосфера, чисто, тепло, затишно, чудовий колектив молодих прогресивних вихователів, і дуже демократичний директор! Сімба для нас - острівець спокою і впевненості в тому що з дитиною там все точно буде в порядку. Дякуємо вам!

Вікторія Хромова

Наш будинок, наша родина, починаючи з 2-х років і так не розлучаючись до школи, викладачі високого рівня, терпляче ставлення до батьків, лояльні умови оплати і перерахунок пропусків з поважних причин, любимо і рекомендуємо)