Правила відвідування "Сімби"

30/08/2019

Перед початком занять, будь ласка, ознайомтесь з правилами відвідування нашого центру.

 1. Надайте довідку від педіатра протягом першого тижня відвідування дитиної розвиваючого центру "Сімба".
 2. До занять допускаються лише здорові діти! без будь-яких початкових ознаків хвороби; із залишковими ознаками - лише за наявності довідки від лікаря.
 3. Діти обов'язково мають бути чистими, охайно одягнені та мати змінне взуття.
 4. Пропуском на заняття є оплачений абоненемент. Абонемент можна придбати в перший робочий день місяця (якщо Ви не змогли купити абонемент, за різними обставинами, - в такому випадку оплата здійснюється поразово або ж діє пункт №6 для збереження місця в групі).
 5. Якщо заняття випадають на святкові дні - термін дії абонементу подовжується.

  При купівлі абонеменету місце у малокомплектній групі буде закріплено за Вашою дитиною протягом терміну, що вказаний в абонементі.

 6. У разі пропуску заняття у зв'язку з хворобою дитини переноситься 50% вартості пропущених занятть (ліше у разі наявності довідки від лікаря):
  - 50% від 6 учбових днів для тих, хто відвідує центр 3 рази на тиждень;
  - 50% від 4 учбових днів для тих, хто відвідує центр 2 рази на тиждень.
  У разі пропуску занять без надання довідки, вартість абонементу не компенсується і заняття не переносяться. Місце у групі не зберігається.
 7. У випадку від'їзду, карантину та інших причин відсутності, для зберігання місця у групі, необхідно оплатити 50% вартості абонементу на навчання. У разі довготривалої відсутності дитини адміністрація має право змінити вартість навчання. Повернення до навчання можливе лише за наявності місць у групі.
 8. У разі запізнення на 10 хвилин та більше, адміністрація має право не допустити дитину до уроку (у зв'язку з порушенням учбового процесу). Дитина з батьками очікує наступного уроку.
 9. Перехід в іншу групу здійснюється лише з узгодженням з адміністрацією центру і за наявністю вільних місць.
 10. Адміністрація має право змінити ціну за навчання у зв'язку зі збільшенням тарифів за комунальні послуги.
 11. Адміністрація має право вносити зміни до діючого розкладу, замінювати викладача (у разі його хвороби або відсутності з поважної причини), право на внесення змін до діючих правил центру.
 12. Адміністрація не несе відповідальності за збереження забутих та залишених без догляду особистих речей.
 13. У разі припинення відвідування центру, необхідно протягом тижня забрати контейнер з канцтоварами, що залишились, речі дитини та змінне взуття. В подальшому адміністрація центру не несе відповідальності за збереження речей.